Cheasy skyr til kun 18 kr. og Bakersfield æbleskiver til 6 kr. - se de fantastiske tilbud i Herlev

dato

Vi har kigget på denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Herlev og fundet nogle supergode tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra Coop365, Føtex, Netto og Rema 1000.

Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!

Coop365: Cheasy skyr til 20 kr.

Coop365 tilbyder Cheasy skyr til en pris på 20 kr. for 1 kg. Dette tilbud gælder fra torsdag den 13. november til onsdag den 19. november.

Føtex: Spisemodne avocadoer, 3 stk. for 20 kr.

Hos Føtex kan du få tre udenlandske spisemodne avocadoer for kun 20 kr. Tilbuddet gælder fra fredag den 14. november til torsdag den 27. november.

Netto: Bakersfield æbleskiver til kun 6 kr.

Netto har et fantastisk tilbud på Bakersfield æbleskiver, hvor du kan få 560 g for kun 6 kr. Tilbuddet gælder fra lørdag den 15. november til fredag den 21. november.

Rema 1000: Lurpak smør til 15 kr.

Rema 1000 tilbyder Lurpak smør, smørbar eller plantebaseret til en pris på 15 kr. for 200 g. Tilbuddet er gyldigt fra søndag den 16. november til lørdag den 22. november.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.